Від лампадки до лампадки, від людей до людей…

Дата: 21.12.2021 14:38

Передача Вифлеємського вогню стартувала більше як 20 років тому. Із місця народження Ісуса Христа його доставляють до Віденського Кафедрального собору, звідки він вже вирушає до сусідніх країн та по всьому світі, долаючи безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, єднаючи християн у переддень Різдва Христового..

Сьогодні, старший менеджер по зв’язках з громадськість ТОВ «Контінентал Фармерз Груп» Микола Кузь та представники Національної скаутської організації України «Пласт» урочисто передали цей символ миру, любові й добра керівництву та  громаді Городка.

Скаутів зустрічав колектив апарату міської  ради на чолі з міським головою Неонілою Андрійчук, яка подякувала за те, що з року в рік вогонь доїжджає до Городка та побажала усім присутнім Миру в Україні та Миру у кожному серці.

Найцінніше – це  момент передачі вогню від лампадки до лампадки, від людей до людей. І саме в цей момент відбувається те містичне дійство, коли ми несемо ідею миру, добра і любові людям.