Шановні віряни західного обряду!

Дата: 24.12.2021 13:03

Прийміть найщиріші вітання з особливо величним і шанованим святом – Різдва Христового!

Різдво Христове споконвіку має особливий духовний вимір і сприймається, як символ відродження і любові, доброти і людських чеснот.

Різдво Христове – це час, коли у затишному родинному колі за святковим столом зберуться найрідніші люди. Це час, сповнений атмосфери дива, віри у торжество добра над злом.

Тож нехай свято Різдва Христового принесе вам Божі і земні щедроти, а ваші серця будуть зігріті любовю  і різдвяним теплом, домівки повняться добром, радістю, та Божим благословенням.

Здоров'я вам, вашим рідним і близьким. Всіх благ земних. Нехай здійсняться мрії та бажання.

Христос народився!

Славімо Його!

З повагою, міський голова                                          Неоніла Андрійчук