Продовжується робота над розробкою Стратегії нашої громади

Дата: 22.12.2021 17:06

22 грудня 2021 року, у залі засідань міської ради відбулася друга зустріч представників робочої групи з розробки Стратегії розвитку Городоцької міської територіальної громади на період з 2021-2027 років з директором з питань науки та розвитку Інституту громадянського суспільства, консультантом з громадського розвитку Ткачуком Анатолієм Федоровичем.

У ході обговорення спікер провів соціально-економічний аналіз міської територіальної громади. Учасники зібрання вивчали демографічну ситуацію, структуру населення та демографічне навантаження, розглядали оцінку передумов розвитку: не на пересіченні транспортних коридорів, але в зоні впливу Хмельницького. По завершенні розглянули сильні та слабкі сторони громади та її можливості.

Міський голова Неоніла Андрійчук зауважила, що кожен учасник, який бере участь у розробці Стратегії розвитку громади, зокрема, при заповненні анкети-опитування з оцінки потреб, є важливим для колективної роботи.