Поважні іменини
15 січня свій поважний ювілей 90-річчя від дня народження святкувала жителька села Хмелівка – Туржанська Клавдія Дмитрівна.
Староста Новосвітського старостинського округу Оксана Стецюк, голова ради ветеранів Оксана Харкавлюк, завітали до іменинниці з квітами, подарунками та щирими вітаннями.
Гості щиро вітали іменинницю з поважним ювілеєм та побажали їй міцного здоров’я, щоб кожен день її життя був наповнений яскравими і щасливими подіями, а також оптимізму, бадьорості духу, теплоти та затишку в родині на довгі роки.
В свою чергу, ювілярка охоче поділилася спогадами про прожиті роки, які були щедрими і на щасливі, й тривожні миті.
Дякуючи гостям за увагу, вітання та подарунки Клавдія Дмитрівна побажала усім усіляких гараздів та мирного неба над головою.