Працювала комісія з питань захисту прав дитини

Дата: 18.01.2022 15:07

Сьогодні, в приміщенні Городоцької міської ради під головуванням   Неоніли Андрійчук, міського голови,  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті міської ради, де було розглянуто 8  питань порядку денного. Слухались питання щодо надання дозволів на дарування земельних ділянок малолітнім особам; щодо встановлення годин та днів побачень з малолітніми дітьми та  надання дозволу органу опіки та піклування на зарахування дитини, позбавленої батьківського піклування  на пансіон при закладі, в якому вона навчається.

За результатами  засідання комісії з питань захисту прав дитини   були прийняті рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей, які будуть затверджені на черговому засіданні виконавчого комітету Городоцької міської ради. Одне звернення залишилось без розгляду.