Шановні жителі Городоцької міської територіальної громади!

Дата: 21.01.2022 18:14

Прийміть найщиріші вітання з нагоди  Дня Соборності України!

Рівно 103 роки тому, відбулась одна з найбільш важливих подій в історії української державності. Саме 22 січня 1919 року, проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який увійшов в історію українського народу як свято національної єдності. Цей день є символом об?єднання України. Він стверджує нерозривний зв'язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність та монолітність української нації.

Сьогодні наша країна переживає складні часи. Українські військові вкотре захищають державні кордони від зовнішнього агресора, відстоюють соборність та самостійність України. Низький уклін всім, хто у скрутні для нашої країни часи постав на захист територіальної цілісності та національних інтересів.

Бажаю всім нам любові до рідної землі, миру, добробуту, мудрості. Нехай віра в демократичну, соборну й економічно багату Україну надихає нас на нові звершення заради процвітання нашої держави!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,

міський голова                                               Неоніла АНДРІЙЧУК