Розширено перелік уповноважених посадових осіб на складання протоколів про адміністративні правопорушення

Дата: 31.01.2022 15:14

Сьогодні, під головуванням в.п.міського голови, секретаря міської ради Олени Гріх відбулось позачергове засідання виконавчого комітету.

З метою підвищення контролю за дотриманням правил щодо карантину людей та забезпечення ефективної роботи з профілактики правопорушень у цій сфері на території громади, відповідно до статті 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення, члени виконавчого комітету міської своїм рішенням розширили перелік уповноважених посадових осіб на складання протоколів про адміністративні правопорушення передбачені статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення – «Порушення правил щодо карантину людей».

Тепер складати протоколи можуть:

-  старости старостинських округів Городоцької міської ради;

- головний спеціаліст-інспектор праці відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Городоцької міської ради;

- головний спеціаліст – санітарно-екологічний інспектор відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури та благоустрою Городоцької міської ради;

- працівники поліції ВПД №1 Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області – за ч.2 ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадуємо, що відповідно статті 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170 до 255 грн).