Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

Дата: 01.02.2022 11:55

Відповідно до рішення виконавчого комітету Городоцької міської ради від 21 травня 2021 року №83/2021 створено мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статті при Комунальній установі «Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради».

Мобільна бригада — це спеціалізована служба підтримки осіб, які перебувають у кризовій ситуації і потребують екстреної допомоги, в тому числі тих, хто постраждав від домашнього насильства.

Основна мета її діяльності - невідкладне надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, зокрема соціальних послуг із консультування, кризового та екстреного втручання та інших соціальних послуг, відповідно до їхніх потреб.

Якщо ви зазнали насильства або стали свідком насильства –

НЕ МОВЧІТЬ, ЗВЕРТАЙТЕСЬ ПО ДОПОМОГУ!

Телефон для виклику (консультації) мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або за ознакою статі:

068-988-66-01

Наша  адреса:  м.Городок  пров. Попова,  буд. 4 відділення  соціальної  роботи  з  сім’ями,  дітьми  та  молоддю  Комунальної  установи   «Центр  надання  соціальних  послуг  Городоцької  міської  ради».