Шановні учасники бойових дій в Афганістані та військових конфліктів на території інших держав!

Дата: 14.02.2022 16:44

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 33-тя річниця виведення радянських військ з Афганістану.

В ті далекі часи, в силу обставин, які від Вас не залежали, перебуваючи на військовій службі, Ви з честю виконали тдішнє рішення державного рівня та свій військовий обов’язок, переживши при цьому немало потрясінь.

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Ми маємо пам’ятати завжди історичні уроки тих подій, а також цінувати мир і спокій на рідній землі.

Цього дня ми низько схиляємо голови перед нашими земляками – солдатами і офіцерами, і  збережемо вічну пам’ять про загиблих, яким не судилося повернутися додому.

Вітаємо з цією пам’ятною датою Вас, ветерани Афганської війни, що повернулися на рідну землю, вкриті бойовою славою, вітаємо ваших рідних і близьких.

Низький уклін Вам, миротворці. Хай затишок, добро і шана оточують Вас скрізь!

Наснаги Вам, щастя, радості, успіхів у праці на благо родини та рідної України!

З повагою,

міський голова                                                  Неоніла АНДРІЙЧУК