Не день нападу, а день єднання

Дата: 16.02.2022 14:43

Відповідно до Указу Президента України від 14.02.2022 № 53/2022 “ Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства” 16 лютого в Україні оголошено Днем єднання.

Кожен народ проходить у своїй історії етапи, що визначають його подальшу долю. І горе тому, хто не знає минулого й не вміє робити висновків з історичних помилок. Нинішній доленосний період України — не лише боротьба за цілісність і незалежність, це історичний шанс довести світові, що наша держава заслуговує на щасливе майбуття. Своєю гідністю й мужністю це доводять  нині українці. І вкотре нагадують собі й іншим націям: ворога можна перемогти лише гуртом.

Саме тому, сьогодні на центральній площі Героїв Майдану наша громада взяла участь у заходах до Дня єднання. Керівництво міської ради, працівники установ, організацій громади, усі небайдужі жителі громади о 10. 00 годині  разом з усією Україною заспівали Державний Гімн України.

Пам’ятаймо, що у єдності наша сила. Миру усім нам на нашій славній українській землі.

Слава Україні! Героям Слава!