Інформація про планові відключення електричної енергії на території Городоцької громади

Дата: 17.02.2022 13:40

Для забезпечення якісного та надійного розподілу електричної енергії АТ «Хмельницькобленерго» проводить ремонтні роботи на лініях електропередачі та трансформаторних підстанціях. Такі роботи вимагають припинення розподілу електричної енергії на тривалість робочого дня.

АТ «Хмельницькобленерго» приносить вибачення за тимчасові незручності та представляє Вашій увазі перелік планових відключень ТУТ. Дякуємо за розуміння.

Як дізнатися:

• заходимо на сайт «Хмельницькобленерго»
  • в графі «Виберіть РЕМ» - обираємо «Городоцький РЕМ»
  • в графі «Період» - обираємо дату
  • Фото без опису

Зверніть увагу! Після введення даних у формі для пошуку, програма опрацьовуватиме Ваш запит орієнтовно протягом 5-10 секунд (відповідний значок завантаження буде відображатись вверху на вкладці Вашого браузера), після чого Ви отримаєте інформацію про планові роботи.

Примітка: У зв'язку із непередбачуваними обставинами (несприятливі погодні умови, технічні проблеми із транспортом тощо) роботи можуть бути перенесені на пізніші терміни.

Дивіться також інформацію про аварійні відключення ТУТ.