Старости громади обговорювали нагальні питання

Дата: 17.02.2022 17:06

На порядку денному наради, яка відбулась під керівництвом  міського голови Неоніли Андрійчук, обговорювалось чимало основних  та  наболілих питань, з якими працюють старости на своїх підвідомчих територіях.

Одним із основних завдань сьогодення було: ознайомити населення старостинських округів із правилами поводження його у разі застосування противником військової авіації і артилерії та правилами поводження в місцях бойових дій, а також з порядком дій населення у випадку евакуації.

Старостам необхідно забезпечити організацію роботи пунктів евакуації населення на території старостинських округів та створити резерв продуктів харчування у разі виникнення надзвичайної ситуації військового характеру для роти охорони Городоцької територіальної громади.

Досі залишається актуальним також питання  вакцинації сільського населення, в зв’язку з чим КНП «Городоцький ЦПМСД Городоцької міської ради» розроблено графіки виїзних щеплень у старостинських округах.

Про стан виконання робіт з благоустрою на території старостинських округів, про роботу щодо погашення податкового боргу по сплаті  земельного податку фізичними особами та інші питання обговорювали учасники зустрічі.

Важливим аспектом - постало завдання щодо вивчення питання та  визначення місця, де в подальшому функціонуватимуть соціально-побутові кімнати на території старостинських округів.

Актуальним також було питання про роботу пересувних поштових відділень на території окремих старостинських округів.