Наближення соціальних послуг до жителів громади

Дата: 18.02.2022 13:27

16 лютого 2022 року для старост старостинських округів нашої громади   організовано виїзд у с.Пільний Олексинець, метою якого було ознайомлення  з роботою відділення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю «Оберіг» на базі КУ«Центр надання соціальних послуг».

У відділенні успішно функціонують та користуються попитом соціально-побутові кімнати. в яких створені комфортні  умови для надання соціальних послуг. Мешканці старостинського округу мають можливість скористатися послугами перукаря, швачки, взуттєвика, також є можливість прийняти душ та скористатись послугою прання.

З метою наближення соціальних послуг до жителів громади такі соціально-побутові кімнати планується відкрити майже у всіх старостинських округах, протягом 2022 року – щонайменше у п’яти.