Послуги сервісних центрів МВС можна буде отримати у ЦНАП Городоцької міської ради!

Дата: 18.02.2022 14:35

Сьогодні заступником начальника регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Хмельницькій області Віталієм Ковальчуком за участі представника Городоцької міської ради — заступника міського голови з виконавчих органів ради Дмитром Варшавським — було підписано Узгоджене рішення. Найближчим часом у центрі надання адміністративних послуг Городоцької міської ради стануть доступні послуги сервісних центрів МВС, а саме:

- перереєстрація транспортних засіб у зв’язку із зміною анкетних даних власника;

- первинна реєстрація транспортних засобів (без огляду);

- перереєстрація транспортних  засіб у зв’язку з установленням газобалонного обладнання.

- обмін посвідчення водія( без складання іспитів);

- отримати нове посвідчення водія замість втраченого або викраденого;

Наразі, в Хмельницькій області можна також отримати послуги у ЦНАП м. Нетішин, вул. Курчатова, 1/а, а також у ЦНАП м. Білогіря, вул. Шевченка 44.

Ознайомитись з переліком необхідних документів для отримання послуг сервісних центрів МВС можна на офіційному сайті Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Хмельницькій області.

З турботою про кожного #СервісніЦентриМВС