Обговорювали нагальні питання з керівниками установ та організацій

Дата: 21.02.2022 16:28

21 лютого 2022 року під головуванням міського голови Неоніли Андрійчук відбулась щотижнева нарада з керівниками бюджетних установ  та організацій, які працюють на території міста з метою належної координації роботи.

Одним із основних завдань сьогодення було: ознайомити працівників  структурних підрозділів із правилами поводження у разі застосування противником військової авіації і артилерії та правилами поводження в місцях бойових дій, а також з порядком дій населення у випадку евакуації. У закладах освіти - триватимуть практичні навчання.

Керівники медичних установ акцентували увагу на значному зменшенні показників госпіталізації  захворюваності на COVID-19.

Актуальним залишається питання виконання дохідної частини міського бюджету та декларування доходів громадян за 2021 рік.

А також обговорювали питання епізоотичної ситуації на території громади, напрацювання шляхів запобігання поширенню небезпечних хвороб тварин, посилення вимог щодо здоров’я та благополуччя тварин, заходів з профілактики інфекційних захворювань, а також безпечності харчових продуктів.

За результатами заслуховування та обговорення цих та інших питань головою громади надано відповідні доручення.