Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 23.02.2022 10:07

22 лютого під головуванням міського голови Неоніли Андрійчук відбулось чергове засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради, під час якого розглянуто 21 питання порядку денного.

Першочергово члени виконавчого комітету схвалили  проект рішення «Про внесення змін до Бюджету Городоцької  міської територіальної громади на 2022 рік», який  виноситиметься на розгляд чергової сесії міської ради.

Прийняли ряд  рішень, що стосувались захисту прав та законних інтересів малолітніх та неповнолітніх дітей.

Розглянуто ряд справ про адміністративні правопорушення, в тому числі і в результаті порушення громадянами карантинних заходів в межах територіальної громади.

Надано дозволи на розміщення об’єктів торгівлі та прийнято рішення про погодження режиму роботи об’єктів торгівлі.

З метою сталого розвитку громади підтримано одноголосно Комплексний план просторового розвитку території Городоцької міської ради.

Розглянуто план роботи відділу культури, національностей, релігій та туризму Городоцької міської ради на 2022 рік і стан розгляду звернень громадян у міській раді за 2021 рік.

З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті громади.