На території Городоцької міської територіальної громади заборонено продаж алкогольних напоїв

Дата: 11.03.2022 15:57

На чисельні звернення жителів громади повідомляємо, що відповідно до рішення виконавчого комітету Городоцької міської ради від 28 лютого 2022 року №46/2022 «Про заборону продажу алкогольних напоїв на території населених пунктів Городоцької міської територіальної громади» з 1 березня 2022 року заборонено продаж пива (крім безалкогольного) , алкогольних , слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання на території населених пунктів Городоцької міської територіальної громади до особливого розпорядження.