Поліція Хмельниччини просить громадян повідомляти про псевдоволонтерів

Дата: 17.03.2022 15:08

З початком війни на території України всі благодійні фонди та волонтерські організації об’єднали свої зусилля з метою надання допомоги військовим, правоохоронцям та вимушеним переселенцям. І ми щиро дякуємо їм за підтримку і допомогу у такий нелегкий для України час, повідомляє поліція Хмельниччини.

Але, на жаль, навіть за таких умов з’являються люди, які наживаються на чужій біді. Останнім часом почало з’являтися дедалі більше псевдоволонтерів-шахраїв, які під приводом збору коштів для потреб ЗСУ чи постраждалого мирного населення насправді збирають та витрачають кошти на власні потреби.

Кіберполіцейські відслідкували уже не одного такого зловмисника, які за рахунок пожертв громадян оплачували власні забаганки, а дехто навіть спромігся придбати для себе криптовалюту.

У зв’язку з цим, кіберполіція Хмельницької області просить громадян надсилати їм інформацію про усіх підозрілих громадян, які займаються збором коштів, та підозрілі банківські рахунки і реквізити для допомоги.

Повідомити зазначену інформацію можна за телефоном +38(068) 403-66-53 або ж у месенджери Viber, WhatsApp, Signal, встановлені за цим же номером.

@Cyberpolice_KHM

Пошта: