Позачергове засідання виконавчого комітету: які рішення були підтримані

Дата: 22.03.2022 15:05

Сьогодні, 22 березня 2022 року, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради.

Враховуючи воєнний стан, члени виконкому ухвалили необхідні і важливі рішення.

Перш за все, внесено зміни до Програми соціального захисту населення Городоцької міської громади на 2022 рік.

Крім того, ввели 73 особи до складу членів громадського формування з охорони громадського порядку на території Городоцької міської ради «Загін сприяння поліції». А також, внесли зміни до рішення виконавчого комітету міської ради №46/2022 від 28.02.2022 року «Про заборону продажу алкогольних напоїв на території населених пунктів Городоцької  міської територіальної громади». Від тепер на території громади дозволено продаж пива та слабоалкогольних напоїв.

Одноголосно були прийняті рішення, підготовленні службою у справах дітей, серед яких – надання дозволу на виїзд дітей за кордон, надання статусу дитини-сироти , тощо.

Члени виконавчого комітету розглянули ряд справ про адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.44-3 КУпАП.

З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.