Городоцька міська територіальна громада

Добровольці Сил територіальної оборони Збройних сил України визнаватимуться ветеранами війни

Дата: 25.03.2022 11:58

15 березня 2022 року, Верховна Рада України ухвалила за основу та в цілому ініційований Мінветеранів законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо уточнення норм, що врегульовують питання визначення категорій осіб, які визнаються ветеранами війни та членами сімей загиблих Захисників та Захисниць України»

Даний документ на законодавчому рівні визнає добровольців Сил територіальної оборони Збройних Сил України ветеранами війни. Також запроваджує таку категорію осіб, як сім’ї загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України із відповідним наданням їм пільг і гарантій, встановлених законодавством.

Згідно прийнятого закону добровольці територіальної оборони зможуть визнаватися учасниками бойових дій та особами з інвалідністю внаслідок війни.

Інформація підготовлена сектором «Городоцьке бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги Хмельницького місцевого центу з надання безоплатної вторинної правової допомоги (м.Городок, вул. Грушевського 49, тел.: (03851) 3-09-21)