ЗАБОРОНЕНО відвідування лісів населенням і в’їзд до них транспортних засобів

Дата: 28.03.2022 14:15

Відповідно до наказу начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергія Гамалія у Хмельницькій області заборонено відвідування лісів населенням і в’їзд до них транспортних засобів та іншої техніки на час дії правового режиму воєнного стану.

Відповідно до пункту 8 статті 31, статті 88 Лісового кодексу України, законів України “Про правовий режим воєнного стану”, “Про місцеві державні адміністрації”, Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 “Про ведення воєнного стану в Україні”, Правил пожежної безпеки в лісах України, затверджених наказом Державного комітету лісового господарства України від 27 грудня 2004 року № 278, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 24 березня 2005 року за № 328/10608, з метою запобігання реальній загрозі виникнення пожеж у лісах і мінімізації їх наслідків:

На час дії правового режиму воєнного стану заборонено у Хмельницькій області відвідування населенням лісів і в’їзд до них (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та іншої техніки, за винятком службових осіб, з використанням чи без використання транспортних засобів та іншої техніки, Збройними Силами України, Державною прикордонною службою України, Державною спеціальною службою транспорту, Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України, Національною гвардією України, Службою безпеки України, Службою зовнішньої розвідки України, Управлінням державної охорони України, Міністерством внутрішніх справ України, іншими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, постійних лісокористувачів під час виконання цими особами службових повноважень.