Щодо захисту прав та можливостей суб'єктів пробації

Дата: 07.04.2022 09:31

05 квітня, завідувач сектору «Городоцьке бюро правової допомоги» Діана Думановська, спільно із працівниками Хмельницького районного сектору №3 філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області, провели захід який був спрямований на підвищення рівня правової свідомості, культури, освіченості та правової поінформованості суб`єктів пробації щодо захисту їхніх прав та можливостей.

Разом з тим, учасникам було роз’яснено те що законодавство України гарантує всім рівний доступ до безоплатної правової допомоги, необхідної для забезпечення захисту їх прав в порядку встановленому Законом України «Про безоплатну правову допомогу».

На завершення заходу, громадяни були проінформовані про можливість звернення до сектору «Городоцьке бюро правової допомоги», за для отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги.