Інформація від центру надання адміністративних послуг

Дата: 14.04.2022 18:37

Для подальшого планування прийому, звертаємося до громадян, які мають талони електронної черги від 01.04.2022 року з N 56 по N 84 підтвердити по телефону  0982982717 свою присутність на території Городоцькоі територіальної громади 15.04.2022 року.

Дякуємо за розуміння усім відвідувачам ЦНАП, які звертаються за довідками ВПО та подають заяви на отримання допомоги.

Колектив ЦНАПу намагається створити комфортні умови для обслуговування громадян, щоб не було черг та напруги. Але не все залежить від нашого бажання допомогти людям, які опинились в таких складних життєвих ситуаціях.

Особливо напруженими виявилися попередні дні роботи, коли через технічні проблеми серверу Міністерства соціальної політики було розглянуто малу кількість звернень.

ЦНАП буде працювати у вихідні дні. Тому і надалі просимо зберігати спокій і слідкувати  за повідомленнями та своєю чергою в соцмережах.

Все, що залежатиме від нас, виконаємо вчасно та якісно!

З повагою, колектив Центру надання адміністративних послуг Городоцькоі міської ради.

Все буде Україна!