Інформація про ситуацію у нашій громаді

Дата: 18.04.2022 13:36

Сьогоднішній ранок у Городоцькій громаді розпочався з сигналів тривоги. Будьте уважні і не легковажте сиренами.

По житлово-комунальних послугах – усе стабільно. Вода, світло, газ у людей є. В громаді підтримується порядок на вулицях та у дворах.

Радіаційний фон в нормі.

Продовжують свою роботу магазини, аптеки, заклади громадського харчування та сфери послуг. Все більше підприємців входять у нормальний режим.

Триває дистанційне навчання для школярів, залучаються і діти з родин ВПО. 154 школярі із числа ВПО навчаються у школах нашої громади.

Нагадуємо, що комендантська година в Городоцькій громаді триває з 23.00 до 05.00.

Надаємо допомогу людям, які змогли врятуватися з рашистського пекла.

У Городоцькій громаді зареєструвались 2956 внутрішньо переміщених осіб. З них статусу ВПО набули 2133 громадяни.

Важливо, що термін подачі заяв на державну допомогу для внутрішніх переселенців продовжили до 30 квітня.

Важливий внесок кожного у зміцнення нашої громади і перемогу нашої країни.

Дякуємо воїнам - захисникам та усім, хто робить усе, щоб пришвидшити Перемогу України.

Слава Україні!

Героям Слава!