Шановні християни східного обряду!

Дата: 24.04.2022 08:00

Щиро  вітаю вас із Великим днем Христового Воскресіння!

Це величне свято спонукає кожного з нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. У житті кожного християнина Воскресіння Господнє - свято особливо шановане та величне. Ми святкуємо його з відкритою душею і чистим серцем, глибокою надією на перемогу добра.

Кожен знаходить у ньому особливий зміст, і ми дякуємо Богу за його захист, підтримку та любов, які допомагають нам у цей непростий для кожного з нас час.

Вітаю наших воїнів-захисників, які в окопах, боронячи нас усіх, зустрічають це свято. Це наші захисники світла та добра, сини та доньки України.

Щиро бажаю кожному Божої благодаті, мирного неба та взаєморозуміння кожній родині, добра, здоров?я!

Нехай Господь Благословить Городоччину і всю Україну!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою,

міський голова                                                                     Неоніла АНДРІЙЧУК