Інформуємо...

Дата: 25.04.2022 13:51

З початку повномасштабного вторгнення росії до України, ми – українці, продемонстрували потужну силу – силу єдності.

Наші військові, правоохоронці, медики, комунальне підприємство та інші задіяні в забезпеченні життєдіяльності громади служби роблять все можливе, щоб ви почувалися в безпеці. Просимо жителів громади зважати на сигнали тривоги, які лунають все частіше. Маємо триматися і зберігати розсудливість. Чуєте сирену – спускайтеся в укриття і перебувайте там до сигналу «Відбій».

Продовжуємо безкоштовно харчувати внутрішньо переміщених осіб, які проживають в місцях масового поселення.

В Городоцькій громаді офіційно зареєструвалося 3016 внутрішньо переміщених осіб.

Власними силами організували роботу безкоштовного магазину для потреб родин переселенців, який розташований в міському будинку культури по вул..Грушевського, 59.
150 дітей шкільного віку здобуває освіту у наших навчальних закладах.

Продовжуємо приймати документи на компенсацію витрат за комунальні послуги власникам житла, які приймають переселенців. Проте, стосується ця норма лише громадян, які надали безкоштовний прихисток ВПО.

У міській лікарні фахівці підключають кисневу станцію, яка прибула в громаду.

За минулий тиждень Городоцька міська рада спільно з жителями громади відправила гуманітарну допомогу  у 8-ми напрямах в міста, де ведуться бої, нашим захисникам, які боронять територіальну цілісність нашої держави.

Ця війна обов’язково скінчиться, і скінчиться перемогою над окупантом, над тим, хто нищив наші міста, знищував українців.