Відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 26.04.2022 13:06

26 квітня на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради обговорено та прийнято рішення із 10 питань порядку денного, зокрема заслухали звіт про виконання бюджету Городоцької міської ради за І квартал 2022 року.

У ході засідання було внесено зміни до бюджету Городоцької міської територіальної громади на 2022 рік.

Для отримання компенсації на оплату комунальних послуг за прихисток внутрішньо переміщених осіб, члени виконавчого комітету затвердили склад комісії по визначенню обсягу компенсації витрат власників житлових приміщень.

На засіданні розглянуто і ухвалено ряд рішень щодо захисту прав та законних інтересів дітей.

Серед планових питань: надання дозволу на зрізування та підчистку зелених насаджень, надання дозволу на складування будівельних матеріалів.

А також надано дозвіл на проведення реконструкції системи киснепостачання Комунального некомерційного підприємства «Городоцька міська багатопрофільна лікарня» Городоцької міської ради.