З Днем матері!

Дата: 08.05.2022 08:00

День матері -  одне з найбільш зворушливих свят року, тому що кожна людина несе в душі образ своєї мами. У багатьох країнах світу відзначають День матері 13 травня. В Україні відповідно до Указу Президента свято відзначається щорічно у другу неділю травня. Цього року свято випало на 8 травня. Тому маємо нагоду привітати матерів і бабусь, віддаючи належне за їх турботу, любов і терпіння.

Материнство — це щастя і благословення, яке Бог дає людям. А ще -велика відповідальність і важка праця! Всім матерям вільної і незалежної України бажаємо, щоб вас любили і цінували ваші діти — найкращі на світі, добрі, розумні, успішні!

Особлива подяка матерям, чиї сини захищають сьогодні Україну від російської агресії. Ми віримо у нашу перемогу та повернення захисників до своїх матерів та рідних домівок.

Нехай діти дарують Вам свої усмішки, теплі і ласкаві слова та свою віддану і щиру любов! Будьте щасливими і здоровими на радість своїм рідним! Хай буде мир і щастя на нашій рідній землі!

Міський голова                                              Неоніла АНДРІЙЧУК