День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2022 08:00

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Цей день присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і людям похилого віку, – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Тим, хто загинув на її фронтах, в окопах і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

День 8 травня в Україні та світі присвячений вшануванню подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу у Другій світовій війні, висловленням поваги усім борцям проти нацизму, увічненням пам’яті про загиблих.

Сьогодні, як у середині минулого століття, ми захищаємо свою землю і свою Вітчизну від агресора-окупанта, що дає нам додаткових сил і право на відчайдушний спротив. Ми ніколи не були загарбниками як нацисти чи рашисти, тому правда і сила на нашому боці. Саме тому, ми не маємо права програти, бо для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності. Тож так само, як ми разом зі всім цивілізованим світом перемогли нацизм у Другій світовій війні зараз маємо перемогти рашизм.

Перемогли нацизм - переможемо і рашизм!

Слава  Україні!

Міський голова                                                                                      Неоніла АНДРІЙЧУК