Волонтерська діяльність АТ «Хмельницькобленерго»

Дата: 10.05.2022 10:17

В.о.генерального директора АТ «Хмельницькобленерго» Олег Козачук, щиро дякує своїм колегам з підрозділів за свідому позицію та участь у волонтерській ініціативі із збору коштів на автомобілі для Збройних сил України. «Разом – ми непереможні. Адже, фактично за тиждень, працівники АТ «Хмельницькобленерго» змогли зібрати більше ніж 1,5 млн гривень. Це дало змогу  придбати чотири хороших та прохідних автомобіля (2 авто Nissan Navarro, 2 авто Volkswagen Transporter) для військових. Автомобілі уже передані у частину та незабаром будуть сприяти мобільності наших бійців в зоні активних бойових дій. Тож не зупиняймося на досягнутому, віримо у Збройні сили України. Робимо все можливе та неможливе для нашої перемоги. Адже кожне передане авто, кожна перерахована гривня на рахунок ЗСУ, кожен захисний засіб чи навіть пакет сухого борщу підтримує військових та має величезне значення. Тримаймо стрій! Все буде Україна!»