Нерест 2022: де заборонено ловлю риби

Дата: 11.05.2022 14:44

Відповідно до законів України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», Правил промислового рибальства і рибогосподарських водних об’єктах України, затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 18. 03. 1999 р.  № 33. Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Держкомрибгоспу України  від 15. 022. 1999 р.  № 19 зареєстрованому в   Міністерстві юстиції України від 20. 04. 1999 р. за № 260/3562, з метою забезпечення охорони, створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів та збереження в належному стані середовища перебування, шляхів міграції і місць природного відтворення водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах  встановлено терміни весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах  Хмельницької області у 2022 році:

- у річках та їх кореневих водах з 11 квітня по 30 травня (включно);

- на водосховищах з 11 квітня по 30 червня (включно);

- в придаткових системах водних об’єктів (протоки, гирла, меліоративні канали) з 11 квітня по 10 липня (включно);

До переліку визначення ділянок  рибогосподарських водних об’єктів, де любительське рибальство дозволено в нерестовий період 2022 року однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега відноситься р.Смотрич, вверх проти течії і 800 метрів від розвилки вул.Набережної та вул.Тичини.