Чергове засідання сесії міської ради в умовах воєнного стану

Дата: 13.05.2022 13:24

Дев'ятнадцять питань ухвалили депутати на сьогоднішній сесії Городоцької міської ради, яка відбулась під головуванням міського голови Неоніли Андрійчук.

На початку засідання усі присутні хвилиною мовчання вшанували усіх тих, хто ціною власного життя захищав та продовжує захищати територіальну цілісність нашої України від рук окупантів.

Далі розпочався розгляд питань порядку денного сесії. Всі проекти рішень були розглянуть і обговорені на засіданні постійних депутатських комісій, тож на сесії у присутніх запитання не виникали.

Депутатський корпус одноголосно підтримав проєкт рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Городоцької міської територіальної громади». Дані ставки діятимуть з 01 січня 2023 року.

З моменту вторгнення Російської Федерації в Україну досить гостро постало питання дерусифікації та лігнвоциду Росією української мови. Висловлюючи свою чітку позицію, депутати одноголосно підтримали рішення про перейменування 143 вулиць та провулків, назви яких пов’язані з країною – агресором.

Також було розглянуто питання виконання рішень суду та про безоплатну передачу матеріальних цінностей, списання основних засобів, транспортних засобів тощо.

З усіх питань порядку денного сесії були прийняті відповідні рішення.