Городоцька міська територіальна громада

День Вишиванки у Городку!

Дата: 19.05.2022 17:07

Вишиванка - один із символів України та українського народу, знак зв’язку поколінь, пам’яті про історичну спадщину. Одягати вишиванку - це прояв любові до своєї історії, культури, бажання єдності, взаєморозуміння, вшанування національних традицій та звичаїв.

Особливе значення День вишиванки має саме 2022 року - тоді, коли росія розпочала повномасштабну війну проти України. Одягнена вишиванка 19 травня є символом незламності українського духу, заявою на весь світ про те, що українці - вільний народ.

Сьогодні,з нагоди Дня вишиванки на Площі Героїв Майдану міста Городок встановлена фотозона «Вишиванка – наш генетичний код», за участю зразкового дитячого ансамблю «Колібрі» відбувся флеш-моб «Вишивана моя Україно», а також - благодійний концерт за участю лауреатки Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів Вікторії Літвінчук , викладача Городоцької дитячої музичної школи Олександра Гуменюка та Анатолія Гуменюка. Зібрані кошти будуть передані на потреби Збройних Сил України.

Слава Україні!