На Городоччині є ще дві мати-героїні

Дата: 27.05.2022 15:53

27 травня 2022 р., список матерів-героїнь Городоччини поповнився ще двома прізвищами.

Відзнаку та нагрудний знак Почесного звання «Мати-героїня» отримали ще дві жительки територіальної громади: Емілія Штоль, с.Чорниводи та Тетяна Пірктіньш з м.Городок.

У родині Емілії Вадславівни народилося та зросли п’ятеро дітей, які виховують уже своїх діток. Чоловік героїні та троє синів сьогодні стоять на захисті кордонів України. А на вихованні у прекрасної бабусі знаходиться ще двоє онучат-старшокласників.

У сім’ ї городоччан Пірктіньш Тетяни та Вячеслава виховуються восьмеро дітей дошкільного та шкільного віку.

Велика Вам вдячність за нелегку працю, самовідданість, материнську любов та велике серце. Міцного здоров’я всім та мирного неба над Україною.