Свято радості та надій...

Дата: 01.06.2022 21:30

Щороку 1 червня в світі відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надій.

Водночас це й свято тих, хто піклується про них, хто завжди поруч - батьків, вихователів, учителів, наставників. Саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя дорослі готові долати всі труднощі та перешкоди. Діти повинні жити в мирному світі та з гарними можливостями для їхнього майбутнього. Захист дітей зараз потрібен, як ніколи. Дуже прикро,що у нашій державі неспокій, йде війна, діти позбавлені спілкування один з одним, але це тимчасове явище. Уже скоро у нашій державі запанує мир і спокій, діти будуть радісно сміятись, співати, танцювати, веселитись.

Цього дня, як завжди, діти Городоцького центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Городоцької міської ради не були обділені увагою. Про їх гарний настрій та щасливі миті подбали керівники Городоцької міської ради та небайдужі люди. Працівники Центру разом із Бистрицькою Ольгою Іванівною, керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету Городоцької міської ради відвідали кожну дитину надому, привітали зі святом і подарували солодкі подарунки. Приємно було бачити щасливі обличчя наших діточок, які усі з нетерпінням чекають повернення в свій дружній колектив.

Батьки та діти, колектив Центру висловлюють щиру вдячність керівництву Городоцької міської ради, Еджільдо з міста Одіно (Італія, волонтеру), Банасу Геннадію Володимировичу (приватному підприємцю) за солодкі щасливі миті у День захисту дітей.