У Городку грав військовий оркестр

Дата: 03.06.2022 18:35

3 червня 2022 р. на площі Героїв Майдану проведено концерт в рамках Всеукраїнської патріотично-мистецької акції «Час обрав нас».

Для підняття бойового духу військових та патріотичного настрою населення міста, відбувся концерт військового оркестру об'єднаного навчально-тренувального центру сил підтримки Збройних сил України (військовий диригент Андрій Жарій).

Також на центральних сходах в адміністративну будівлю громади учні спеціалізованих кадетських класів "Захисник Вітчизни" Городоцького ліцею №4 та учасники аматорського зразкового ансамблю танцю "Колібрі" виклали серце із іграшок та розгорнули у центрі площі 24 метровий Державний Прапор України, в пам'ять про дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф.

Даний захід організовано спільно з другим відділом Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.