Наша гордість – випускники 2022 року

Дата: 23.06.2022 16:06

Сьогодні, 23 червня 2022 року, у залі засідань міської ради відбувся урочистий захід з нагоди вручення золотих і срібних медалей випускникам освітніх закладів Городоцької міської ради.

Із словами вітання звернулися міський голова Неоніла Андрійчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Сергій Рибак, депутат Хмельницької обласної ради Володимир Поворозник, голова громадської організації “За конкретні справи” Вадим Якубовський.

30 випускників освітніх закладів громади нагороджено золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» та 6 -  срібною «За досягнення у навчанні», вручено Державні Прапори України, грошову винагороду, а також, подарунки від народного депутата України Олександра Гереги.

«Перемога і майбутнє нашої держави залежить від кожного з нас, а особливо від нашої молоді. Впевнена, що наша молодь - справжні патріоти, і вони розуміють, яка попереду на них чекає наполеглива праця, що дуже потрібна для того, щоб жити у справжній європейській державі, із демократичними цінностями», - наголосила міський голова Неоніла Андрійчук.