27 ЧЕРВНЯ ВІДЗНАЧАЄ СВІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ГЕРЕГА ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ

Дата: 27.06.2022 11:03

Шановний Олександре Володимировичу!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

Ви – людина, яка постійно прагне змін на краще, завжди є запорукою успіху розбудови не лише великої компанії «Епіцентр», а й всієї України та рідної Городоччини. З таким талантом і любовю до праці для Вас не існує перешкод.

Завдяки Вашому професіоналізму та мудрому керівництву реалізовано ряд суспільно важливих проєктів. Дякуємо Вам, Олександре Володимировичу, за величезну підтримку та допомогу нашій громаді, за те, що сьогодні, у такий важкий для нашої держави час, у період воєнного стану, постійно надаєте допомогу та підтримку нашим збройним силам та внутрішньо переміщеним особам. Ви – справжній патріот України та своєї малої Батьківщини.

Бажаємо Вам у цей святковий день міцного здоровя і наснаги, миру в серці та у нашій державі Україна.

Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу вдачу, вірних і надійних друзів!

З повагою, від імені

жителів Городоцької

міської територіальної громади,

міський голова                                                                    Неоніла Андрійчук