Шановні городоччани!

Дата: 28.06.2022 08:16

Щиросердечно вітаю Вас із 26-ю річницею Конституції України, яка увібрала в себе віковий законотворчий досвід українців і волю нашого народу самостійно творити свою долю, впорядковувати державне життя, реалізовувати невичерпний потенціал Нації.

Цього року - день Конституції є визначальний. Сьогодні український народ відстоює свою свободу та незалежність ціною людських життів і день за днем ми виборюємо наше право на життя у вільній країні з мирним небом над головою.

Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Головний Закон, в якому відображені мрії і сподівання на краще й щасливе життя у власній державі.

Україна розпочинається з кожного з нас. І нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку кожної людини, для реалізації планів та задумів молоді та гарантованого державою права на соціальний захист людей старшого покоління, що декларує нам Основний Закон країни.

Нехай принципи Конституції стануть реаліями нашого сьогодення.

Все буде Україна!

З повагою, міський голова                                                     Неоніла АНДРІЙЧУК