Водії! Не заважайте рятувати людські життя

Дата: 30.06.2022 14:48

Сьогодні в Сатанові сталася прикра пригода – 2-річне дитя вдавилося  горішком. Медики на  «швидкій» оперативно транспортували потерпілу в Городоцьку міську багатопрофільну лікарню.

Фото з сайту Городок.Сity

Нажаль, по місту, водії не охоче надавали дорогу бригаді медиків. Більшість проігнорувала сирену і проблискові маячки.

Давайте більше не повторювати свою сьогоднішню помилку. Пам’ятайте:

Водії транспортних засобів, що обладнані проблисковими маячками та спеціальним звуковим сигналом мають перевагу перед водіями інших машин.

У пункті 3.2. Правил дорожнього руху наголошується:

«…у разі наближення транспортного засобу з увімкненим синім проблисковим маячком або спеціальним звуковим сигналом водії інших транспортних засобів, які можуть створювати йому перешкоду для руху, зобов’язані дати йому дорогу і забезпечити безперешкодний проїзд зазначеного транспортного засобу (і супроводжуваних ним автомобілів). На дорозі з розділювальною смугою цю вимогу повинні виконувати водії транспортних засобів, що рухаються в попутному напрямку».

Бережіть себе! Та давайте шанс на порятунок іншим!