Увага! Слідкуйте за сигналами оповіщення цивільного захисту!

Дата: 06.07.2022 10:49

Сектор цивільного захисту населення

виконавчого комітету міської ради

в черговий раз інформує:

З метою організації захисту населення в сучасних умовах використовуються захисні споруди цивільного захисту (протирадіаційні укриття), а також найпростіші укриття.Фото без опису

Захисні споруди цивільного захисту – споруди, призначені для захисту (укриття) населення від засобів масового ураження в особливий період та від дії факторів ураження надзвичайних ситуацій у мирний час (далі – захисні споруди);

Вони розподіляються на сховища та протирадіаційні укриття та є основним засобом колективного захисту окремих категорій населення.

На території громади відсутні сховища («сховище — непроникна споруда для захисту людей, в якій протягом певного часу створюються умови, що не допускають вплив на них небезпечних факторів, які виникають внаслідок надзвичайної ситуації, воєнних (бойових) дій та терористичних актів»). Дані споруди будувались на великих підприємствах, обласних центрах та великих містах.

На території громади є лише найпростіші укриття – це споруди підземного простору міста та інших населених пунктів підвальні та інші приміщення, які можуть бути використані для захисту населення у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру та у особливий період.

Шановні жителі Городоцької громади уважно слухайте повідомлення. Життя багато в чому залежить від вправних та правильних дій в разі виникнення загрози нападу противника та за сигналами оповіщення цивільного захисту.

Під час загрози ракетного удару передаються сигнали (сирени) оповіщення цивільного захисту.

За сигналами оповіщення цивільного захисту:

ПОВІТРЯНА ТРИВОГА” – швидко вдягніться, візьміть засоби індивідуального захисту, документи, медикаменти, запас харчів, вимкніть електроенергію, газові прилади та негайно укривайтеся у захисній споруді (найпростішому укритті);