Стартувала інформаційна кампанія "Виходь на світло"!

Дата: 11.07.2022 14:02

Інспектори праці Управління Держпраці у Хмельницькій області та Городоцької міської ради провели відвідування суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі у м.Городок.

Під час заходу роз’яснено переваги офіційного працевлаштування, неприпустимість допуску до роботи без належного оформлення трудових відносин. Працівникам сфери торгівлі роздано пам’ятки, де основна увага акцентується на працевлаштуванні в рамках чинного законодавства.

Нагадаємо, що інформаційна робота проводиться в рамках кампанії «Виходьте на світло» - підтримуйте країну, сплатою податків за кожного офіційно оформлено працівника.

Такі заходи мають роз’яснювальний характер. Інформаційну роботу інспектори праці проводять з суб’єктами господарювання всіх форм власності у сферах оптової і роздрібної торгівлі, в тому числі пальним, в сфері харчування, будівництва, надання послуг, транспорту та ін.