Які нагальні питання розглядалися представниками громади

Дата: 14.07.2022 11:06

Незважаючи на воєнний стан в Україні, виконавчий комітет Городоцької міської ради продовжує вирішувати важливі питання життєдіяльності громади.

Члени виконавчого комітету розглянули 14 питань порядку денного.

Перейшовши до проектів рішень, присутні заслухали та затвердили зміни до бюджету Городоцької міської територіальної громади на 2022 рік.

Одним із найважливіших на порядку денному було питання про організацію заходів щодо удосконалення системи оповіщення на території Городоцької міської ради.

Виконавчий комітет розглянув і ухвалив важливі проекти рішень Служби у справах дітей міської ради, які стосувались: затвердження висновку органу опіки та піклування на реєстрацію місця проживання; про не доцільність відібрання дитини у матері, та надання дозволу на відчуження квартири.

Погодили клопотання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» двом жителькам Городоцької громади.

Підтримані виконкомом були і поточні питання. Зокрема щодо видачі довідок фізичним особам, зрізування зелених насаджень, складування будівельних матеріалів, надання дозволу на благоустрій прилеглої території та розглянули одну справу про адміністративне правопорушення.

Члени виконкому розглянули та прийняли рішення з усіх питань порядку денного.

Разом до перемоги!!! Слава Україні!!! Героям Слава!!!