Прибула допомога від ООН

Дата: 15.07.2022 08:08

14 липня 2022 р. в громаду прибув черговий гуманітарний вантаж - 7 тонн гороху.

Він прибув з гуманітарного хабу при Хмельницькій РДА, завдяки угоді між Хмельницькою обласною військовою адміністрацією та Всесвітньою продовольчою програмою Організації Об’єднаних Націй щодо здійснення екстреної продовольчої допомоги населенню, яке постраждало внаслідок військової агресії росії проти України.

За словами керуючої справами Городоцької міської ради Ольги Бистрицької: "Ця продукція призначена для забезпечення внутрішньо переміщених осіб, які мешкають на території громади та буде передана для організації централізованого харчування переселенців і формування їм продовольчих наборів".

До слова, понад 6 мільйонів українців залишаються внутрішньо переміщеними особами, за даними Міжнародної організації з міграції. Багато з них через війну втратили усе і були змушені переміститися, щоб зберегти найголовніше – своє життя та життя своїх близьких.

Дякуємо за допомогу! Все буде Україна!