Р Е К О М ЕН Д А Ц І Ї щодо дій населення та підприємств, установ та організацій за сигналом оповіщення "ПОВІТРЯНА ТРИВОГА"

Дата: 26.07.2022 08:04

З метою привернення уваги до населення доводиться сигнал оповіщення "УВАГА ВСІМ!" шляхом включення електричних сирен, які дублюються протяжними гудками інших звукових пристроїв суб’єктів господарювання та транспортних засобів.

З моменту подачі сигналу "ПОВІТРЯНА ТРИВОГА" для вжиття заходів захисту може бути всього лише кілька хвилин. Ці хвилини надзвичайно дорогоцінні і їх треба використовувати з максимальною ефективністю.

У разі відсутності в радіусі 500 м від будинку захисної споруди використовуйте для укриття підвальне приміщення під будинком.

Ні в якому разі не можна після сигналу "ПОВІТРЯНА ТРИВОГА" залишатися в будинках, особливо на верхніх поверхах, адже внаслідок вибуху вони будуть руйнуватися від впливу ударної хвилі;

Керівникам підприємств, установ та організацій, які розміщені та здійснюють свою діяльність на території громади забезпечити:

• проведення евакуації (виведення) відвідувачів із вищевка­заних закладів при отриманні сигналу “Увага всім” та оголошенні повідом­лення про повітряну тривогу;
  • довести через об’єктові системи оповіщення до відві­дувачів та персоналу вищевказаних закладів повідомлень про повітряну
    три­вогу та інформації про заходи безпеки, найближчі місця для укриття.

Сектор з питань цивільного захисту населення

виконавчого комітету міської ради