Городоцька міська територіальна громада

На Городоччині тривають інформаційні заходи щодо дотримання законодавства у сфері праці

Дата: 08.08.2022 16:58

Інспектори праці Управління Держпраці у Хмельницькій області та Городоцької міської ради продовжують інформувати роботодавців та працівників про переваги офіційного працевлаштування, відвідуючи представників різних сфер діяльності.

Посадовці наголошують, що укладення трудового договору, виплата офіційної заробітної плати в повному обсязі, сплата єдиного соціального внеску гарантує працівникам здорові і безпечні умови праці.

Також роботодавцям наголошували, що допуск працівника до роботи без належного оформлення, карається штрафом у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення. Юридичним особам та фізичним особам - підприємцям, які використовують найману працю та є платниками єдиного податку першої - третьої груп, застосовується попередження.

Вчинення порушення повторно протягом двох років з дня виявлення порушення - у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати.