Городоцька міська територіальна громада

Запрошуємо на вакцинацію!

Дата: 12.08.2022 10:47

Городоцька амбулаторія сімейної медицини отримала нову партію вакцини PFIZER  для профілактики COVID-19. Запрошуємо Вас на безкоштовну вакцинацію.

Вакцинація проводиться в приміщенні пункту щеплення, що розміщений на території лікарні біля головного корпусу.

Пам’ятка-запрошення на вакцинацію:

1.Щеплення можуть зробити громадяни старше 18 років, які не мають медичних протипоказань, та ті , хто не мав контакту з хворими на ГРВІ протягом останніх 14 днів.

2.Протипоказання: алергічні реакції на попередні щеплення від інших інфекцій, тяжкі алергічні реакції в анамнезі, будь-які захворювання в гострому періоді, загострення хронічних захворювань, вагітність та період лактації.

3.Перед вакцинуванням проти Covid-19 особливої підготовки не потребується.

4. Після вакцинування необхідно дотримуватися маскового режиму та всіх правил карантину.

5. Всю додаткову інформацію можна отримати у свого сімейного лікаря або перед вакцинацією.

Усі щеплення є добровільними й безоплатними.

Загроза поширення коронавірусної інфекції вимагає об’єднання зусиль усіх громадян. Вакцинуйтеся! Щеплення проти COVID-19 – один з найефективніших способів зупинити пандемію!