Шановні жителі Городоцької міської територіальної громади!

Дата: 24.08.2022 11:54

Прийміть найсердечніші вітання з нагоди 31-ї річниці Дня Незалежності України!

За цей час країна багато разів вражала світ своїми досягненнями – у спорті, науці, технічних звершеннях. За ці роки українцям багато чого довелося робити вперше –  робити перші космічні запуски, приймати конкурси світового рівня, отримали змогу подорожувати у Європу без віз, стали на шлях цифрових технологій, наша армія стала сучасним потужним загартованим військом.

Це свято є пам'яттю про цілі покоління наших предків, які творили націю і боролися за її державність, це шана загиблим Героям Небесної сотні, це невимовний біль за втраченими на сході України українськими воїнами і добровольцями, які ціною власних життів захищали територіальну цілісність, державність, суверенітет нашої держави і її майбутнє.

Насамперед бажаю всім нам мирного неба над Україною, добра та спокою у кожному серці, у кожному домі.

Зичу вам і вашим родинам міцного здоров?я, життєвої наснаги, добробуту. Нехай любов до рідного краю згуртовує нас для здійснення одного для всіх бажання – процвітання соборної, вільної, неподільної і могутньої України.

Слава Україні!

З повагою,

міський голова                                                    Неоніла АНДРІЙЧУК