День Незалежності під звуки повітряних тривог!

Дата: 24.08.2022 19:11

Цьогоріч формат головного свята України став нетрадиційним. Вперше ми святкуємо у сімейному та родиному колі, а не масово на площах, концертних майданчиках, стадіонах.

На площі Героїв Майдану весь день відбувалась демонстрація документальних фільмів, патріотичних роликів, та патріотична концертна програма колективів Городоцького міського будинку культури та Мистецької школи "Городоцької дитячої музичної школи". Неодноразово показ зупинявся через численні сигнали повітряної тривоги.

Крім того усі глядачі мали змогу вкинути в скриньку кошти на підтримку Збройних сил України, та отримати від працівників МБК сувенірну продукцію, як вдячність.

День Незалежності України – споконвічне прагнення до волі українського народу. Страшна війна, яка супроводжується злочинами проти України. Світла пам'ять Героям, які загинули в цій війні! Мужності, терпіння і звитяги нашим захисникам.

Слава Україні! Україна - переможе!