У Городоцькій громаді продовжують працювати мобільні бригади Червоного Хреста
Дата: 15.09.2022 09:42
Кількість переглядів: 354
Мобільна медична бригада Червоного Хреста здійснює виїзди у віддалені населені пункти громади. Вона сприяє закладам первинної медико-санітарної допомоги в забезпеченні доступності до медичної допомоги вразливим верствам населення та переселенцям, які мають ускладнений доступ до діагностики та лікування захворювань.
У п'ятницю (16 вересня) з 10-00 мобільна медична бригада Червоного Хреста здійснюватиме прийом жителів села Великий Карабчіїв у амбулаторії. За можливості, людям надаються безкоштовні ліки, здійснюється огляд медичними фахівцями.
На фото: фахівці мобільної бригади здійснюють огляд жителів Радковиці і Немиринців